Spausdinti
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Teritorijų planavimas
INFORMACIJA APIE PARENGTĄ SKLYPO ALEKSANDRIJOS K. SPECIALŲJĮ PLANĄ IR VIEŠĄ SPECIALIOJO PLANO SPRENDINIŲ APTARIMO SUSIRINKIMĄ

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ SKLYPO ALEKSANDRIJOS K. SPECIALŲJĮ PLANĄ IR VIEŠĄ SPECIALIOJO PLANO SPRENDINIŲ APTARIMO SUSIRINKIMĄ

 
Vadovaujantis 2013-04-05 Skuodo r. savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A1-272, parengtas sklypo (kad. Nr.7501/0003:61) Aleksandrijos k. v. Aleksandrijos k., Skuodo r.  specialusis planas ir nuo birželio 7 d. eksponuojamas prie Skuodo r. savival Architektūros ir urbanistikos skyriaus bei Aleksandrijos seniūnijos patalpose.
 
Planavimo organizatorius. UAB TELE2, Sporto g. 7A, Vilnius
 
Žemės savininkas. Andrius Juška, gyv. Aleksandrijos k., Skuodo r. sav.
 
Rengėjas. R.Pumputienės įm., Tilžės 144, Šiauliai, tel. 8(682)40021, el. p.  rasa.pumputiene@splius.lt
 
Planavimo tikslas. Žemės sklypo (kadastrinis Nr. 7501/0003:61), esančio Aleksandrijos seniūnijos Aleksandrijos kaime, dalies rezervavimas inžinerinių komunikacijų aptarnavimo objektų statybai (infrastruktūros objekto – mobiliojo ryšio bazinės stoties statybai).
 
Susipažinimo tvarka. Susipažinti su parengtu specialiuoju planu, planuojamos ūkinės veiklos (PŲV) poveikio aplinkai vertinimo atrankos dokumentais nuo 2013 m. gegužės 28 d. galima specialiojo plano rengėjo būstinėje, informacija teikiama ir nurodytu telefonu.
 
Pasiūlymų pateikimo ir apskundimo tvarka. Susipažinti su rengiamais dokumentais, teikti siūlymus bei  pretenzijas projekto rengėjui galima raštu nurodytu adresu. Planavimo pasiūlymai, pastabos ir pretenzijos gali būti teikiami visą specialiojo plano rengimo procedūros laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki viešo susirinkimo.
 
Asmenys dėl gauto atsakymo, kad į jų pateiktus pasiūlymus neatsižvelgta parengtame teritorijų planavimo dokumente, gali teikti skundus Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos Klaipėdos teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriui (Danės g. 17, Klaipėda) per mėnesį nuo jiems išsiųsto laiško (atsakymo į pateiktą pasiūlymą) gavimo dienos.
 
Parengto specialiojo plano viešas aptarimas įvyks Aleksandrijos seniūnijos patalpose, Skuodo r. 2013 m. liepos 2 d. 10.00 val.

 

Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
MERAS
PETRAS PUŠINSKAS
Aktuali informacija
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Pagrindinė grupė
Savaitės

 

       
       
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.